עפולה

רח' המלאכה 27 אזור התעשייה

טבריה עלית

רח' העצמאות 5 טבריה 055-9490349

לבדיקה וייעוץ ראשוני ללא עלות

שעות פתיחה

א'-ה' 08:00-18:00 ו' עד 14:00

מרכז להשתלת שיניים ואסתטיקה

מרכז להשתלת שיניים עפולה - מוזמנים למרפאה שלנו!

מינימום כאבים! מקסימום תוצאות! רופאי שיניים בכירים ומנוסים!
לטיפול שיניים ברמה גבוהה:
שם טל שלח

מרכז להשתלת שיניים עפולה, סוגי הליכי השתלה, גשר על שתלים, עקרונות גישה למטופלים

מרכז להשתלת שיניים עפולה

בעולם המודרני השתלת שיניים הפכה לסטנדרט הזהב לשיקום שיניים אבודות, ומציעה למטופלים לא רק פתרונות אטרקטיביים מבחינה אסתטית, אלא גם פתרונות אמינים מבחינה תפקודית. מרכז להשתלת שיניים עפולה בולט בשיטות הטיפול המתקדמות שלו, הגישה הפרטנית לכל מטופל ושימוש בהתקדמות העדכנית ביותר בתחום ההשתלות.

1. היבטים ייחודיים של המרכז

מה שמייחד את מרכז להשתלת שיניים עפולה הוא הגישה המקיפה שלו לטיפול, הכוללת שימוש בשתלים חדשניים מהדור האחרון שתוכננו באמצעות ננוטכנולוגיה לשיפור שילוב שתל-עצם. צוות המומחים של המרכז מורכב ממומחים מובילים שעבודתם מבוססת על המחקר המדעי העדכני ביותר בתחום ההשתלות.

2. סוגי הליכי השתלה

מרכז להשתלת שיניים עפולה מציע מגוון רחב של הליכי השתלה, החל מהשתלה בודדת ועד לשיקום מלא של המשנן בטכניקת “All on 4” או “All on 6”, המאפשרים ניצול מרבי של רקמת העצם שנותרה ומבטיחים למטופלים לחזור לחיים מלאים בזמן הקצר ביותר האפשרי.

מרכז להשתלת שיניים עפולה, סוגי הליכי השתלה, גשר על שתלים, עקרונות גישה למטופלים

השתלה בודדת:
הליך להחלפת שן אבודה אחת מבלי להפריע לשיניים בריאות סמוכות. שתל בודד מוחדר לרקמת העצם כדי להחליף את שורש השן, ולאחר מכן מניחים עליו כתר דנטלי.

גשר על שתלים:
משמש לשחזור מספר שיניים חסרות ברצף. במקום הנחת שתל מתחת לכל שן, גשר נתמך בשני שתלים או יותר הממוקמים בקצוות הרווח.

שחזור מלא של המשנן (“הכל על 4″ ו”הכל על 6”): “מרכז להשתלת שיניים עפולה”
שיטות המאפשרות לשחזר את כל המשנן בארבעה או שישה שתלים, בהתאמה. טכניקות אלו מספקות פתרון אמין ועמיד למטופלים עם אובדן שיניים מוחלט, תוך ניצול מקסימלי של רקמת העצם שנותרה.

השתלה מיידית:
התקנת שתל מיד לאחר עקירת שן. שיטה זו מאפשרת להפחית את זמן הטיפול הכולל ולשחזר במהירות את התפקוד והאסתטיקה של המשנן.

מיני שתלים:
גודלם קטן יותר בהשוואה לשתלים סטנדרטיים, הם משמשים במקרים בהם נפח רקמת העצם אינו מספיק להתקנת שתלים קונבנציונליים ללא הליכי הגדלת עצם נוספים.

3. עקרונות גישה למטופלים

כל מטופל מרכז להשתלת שיניים עפולה יכול לסמוך על תכנון טיפול קפדני, החל מאבחון מפורט באמצעות טומוגרפיה תלת מימדית ועד לתכנון מדויק של מיקום השתלים ועד לבחירה אישית של אפשרויות שיקום. חלק חשוב מהגישה הוא טיפול לאחר הניתוח שמטרתו להבטיח ריפוי והתאמה מיטבית של השתלים.

4. טכנולוגיות וציוד חדשניים, מרכז להשתלת שיניים עפולה

מרכז להשתלת שיניים עפולה מצויד בציוד דנטלי מתקדם לרבות מערכות ניווט מטעים ותכנון טיפולים דיגיטלי, המאפשרים השגת הדיוק הגבוה ביותר בעבודה ומזעור סיכונים למטופלים. השימוש בחומרים וטכנולוגיות חדישות, כמו הדפסת תלת מימד של שיניים תותבות ותבניות כירורגיות בעיצוב אישי, מבטיח לא רק את הצלחת ההשתלה, אלא גם את המראה הטבעי של השיניים המשוקמות.

טומוגרפיה תלת מימדית ותכנון דיגיטלי:
מאפשר לרופאים לתכנן את מיקום השתלים בדיוק רב, לחשב את הזוויות והעומק האופטימליים של התקנתם, מה שמשפר משמעותית את יכולת הניבוי ותוצאות הטיפול.

השתלת ניווט: “מרכז להשתלת שיניים עפולה”
השימוש בטכנולוגיית מחשב לניווט במהלך הניתוח מבטיח דיוק מירבי ומפחית את הסיכון לסיבוכים.

טכנולוגיות CAD/CAM:
תכנון וייצור בעזרת מחשב של שיניים תותבות, כתרים וגשרים הנתמכים בשתל מבטיחים התאמה מושלמת ואסתטיקה גבוהה, ומאפשרים לכם ליצור שחזורים הדומים לשיניים טבעיות הן בצורתן והן בתפקוד.

רפואת שיניים בלייזר:
שימוש בלייזר לטיפול ברקמה מסביב למקום ההשתלה יכול לשפר את תהליך הריפוי ולהפחית את אי הנוחות לאחר הניתוח.

פרוטוקולי טעינה מיידית:
מרכז להשתלת שיניים עפולה, מאפשר למטופלים לקבל תותבות זמניות מיד לאחר השתלת השתל, מה שמשפר משמעותית את איכות החיים בתקופת הריפוי.

5. עובדות ייחודיות על שתלים

חומרים – רוב השתלים הדנטליים עשויים מטיטניום בשל יכולתו להשתלב באוסאואינטגרציה ולהיות תואם ביולוגית לרקמות אנושיות. לאחרונה החלו להשתמש בשתלי זירקוניום גם בשל היתרונות האסתטיים שלהם.

אורך חיים – עם טיפול נאות, השתלות שיניים יכולות להימשך כל החיים. זה הופך אותם לאחת האפשרויות החסכוניות ביותר לטווח ארוך לשיקום שיניים אבודות.

שימושים עתיקים – מעניין שהמושג של שתלים דנטליים אינו חדש, ארכיאולוגים מצאו עדויות לניסיונות לשקם שיניים על ידי תרבויות עתיקות, כולל שימוש באבנים, קונכיות ים ואפילו שיני בעלי חיים כשתלים.

שיפור באיכות החיים – השתלות שיניים לא רק משחזרות את תפקוד הלעיסה ואת יכולת הגיית המילים בצורה נכונה, אלא גם משפרים משמעותית את המראה וההערכה העצמית של האדם, ומחזירים את הביטחון העצמי.

סיכום:

מרכז להשתלת שיניים עפולה מציע לא רק שירותי רפואת שיניים, אלא פתרון מלא לבעיות הקשורות לאובדן שיניים, ומעניק למטופליו גישה לשיטות ההשתלה החדישות והיעילות ביותר. הודות לרופאים מוסמכים, טכנולוגיות מתקדמות ויחס אישי לכל מקרה, זכה מרכז להשתלת שיניים עפולה למוניטין כאחד המובילים בתחום השתלות השיניים, מה שהופך את החלום לחיוך בריא ויפה למציאות עבור מטופליו.

מרפאת שיניים עפולה

מרפאת שיניים טבריה

כיצד מתבצע שיקום פה

מרכז להשתלת שיניים ואסתטיקה

שעות פתיחה

א'-ה' 08:00-18:00 ו' עד 14:00

לבדיקה וייעוץ ראשוני ללא עלות

טבריה עלית

רח' העצמאות 5 טבריה 055-9490349

עפולה

רח' המלאכה 27 אזור התעשייה

השאירו פרטים

Call Now Button דילוג לתוכן