השתלות שיניים על ידי מומחה פה ולסת

תחום רפואת השיניים פרוץ למדי, כאשר מושגים והגדרות המשמשים לצרכי פרסום מושכים את המבקרים אל המרפאות, אולם לא תמיד ישנה התאמה ישירה בין הצורך של המטופל להתמחות של הרופא.
אחד מתחומי הטיפול המבוקשים ביותר כיום הוא השתלת שיניים.

השתלות שיניים מתקיימות במספר אופנים, תוך התאמה למצבו הרפואי של המטופל ומאפשרות החדרה של שתלים דנטליים ממספר חומרי איכות מורשים במטרה להחליף שיניים חלשות ופגועות או שיניים שנשרו/ נפגעו בדרך אחרת.

על מנת לבחור נכונה ברופא השיניים המתאים יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים…

חשוב לדעת כי השתלות שיניים אינם תחום התמחות ייעודי בלימודי רפואת שיניים מקצועיים, ולמעשה כל רופא שיניים מוסמך לעשות זאת. יחד עם זאת, לבחירת השתלת שיניים מן הסוג המתאים, אופן הפעולה והמקצועיות בה היא מתבצעת ישנה השפעה מכרעת על הצלחת הטיפול, המראה האסתטי שיתקבל, תחושת הטבעיות בפה ועמידות הטיפול וההשתלות.

על מנת לבחור נכונה ברופא השיניים המתאים יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים:

מומחה פה ולסת – השתלת שיניים הוא הליך כירורגי פולשני לכל דבר, ועל כן ההסמכה המדויקת ביותר לטיפול היא הסמכה של רופא מומחה פה ולסת. מומחה פה ולסת הוא כירורג אשר מתמחה בהליכים ניתוחיים על מנת  לטפל במחלות פה ולסת, פציעה או פגמים גנטיים אשר מצויים ברקמות הרכות והקשות של הפה, הלסתות ותבנית הפנים. מומחה פה ולסת מביא את הידע והניסיון לא רק לביצוע הפעולה בפועל אלא גם לאתר את שיטת הטיפול והשתלים המדויקים בעבור המטופל, על פי היסטוריה רפואית ומצב הפה.

ניסיון והמלצות – ניסיון מקצועי הוא בהכרח חשוב ומכריע הצלחה של טיפולים אסתטיים ואחרים. חשוב לוודא כי המרפאה מעסיקה רופאים מנוסים ומפקחת על תהליכים רפואיים מורכבים לאורך כל הטיפול.

מגוון שיטות טיפול – מרפאה המציעה שתלים דנטליים מסוג מסוים או טיפול בודד מתוך מגוון הטיפולים הקיימים כיום בשוק רפואת השיניים וההשתלות, תכוון את המטופל אל הטיפול אותו היא מציעה ולא בהכרח לטיפול המתאים לו ביותר. בין הטיפולים המובילים הקיימים בתחום אותם כדאי לוודא שהמרפאה מעניקה: השתלת שיניים המתבצעת ביום אחד, השתלת שיניים בהרדמה ובפיקוח מרדים, השתלת שיניים בזאלית, שתלים מסוגים שונים.

שתלים בשיניים הם טיפול המיועד לתת מענה לטווח ארוך במיוחד, והשפעתם ניכרת הן בהיבט האסתטי והן בהיבט הפרקטי. שתלים בשיניים ישפיעו על התזונה, מימיקת הפנים, הדיבור והמראה הכללי. חשוב לבחור בטיפול מקצועי, מחומרי גלם מעולים ומורשים בלבד.

מרפאת בורלה היא מרפאה מקצועית ואמינה המספקת את כל שירותי בריאות הפה והלסת תחת קורת גג אחת, במרחב נעים ומאורגן ועל ידי צוות מקצועי ורב ניסיון. במרפאה מומחה פה ולסת מוביל המפקח על פרוצדורות רפואיות ומלווה כל הליך השתלת שיניים החל משלב התשאול, הבדיקה וההתאמה ועד לביצוע בפועל. מרפאת בורלה נמצאת בעפולה ומספקת שירות לכלל תושבי הצפון.

לבדיקה וייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם